r e k l a m a

Mangum Opus zapewni zdecydowanie wyższy poziom nagrania niż jakiekolwiek inne książki audio, które można znaleźć w miejscach takich jak Audible czy iTunes. Oferujemy dwie usługi – produkcję i dystrybucję. Umożliwiamy także zarabianie na naszych nagraniach. Produkcja książek audio to skomplikowany proces, który wymaga wiedzy i doświadczenia. Zaangażowaliśmy najlepszych lektorów, aby zapewnić naszym (więcej…)

Jak pracować zdalnie

Opublikowane przez | 1 września 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Praca zdalna, czyli praca wykonywana poza biurem, jest coraz bardziej popularna. Praca zdalna ma wiele zalet, ale i wady. Zalety pracy zdalnej to przede wszystkim: -Elastyczny grafik- pracując zdalnie można zaplanować swoją pracę w taki sposób, aby dopasować ją do swojego grafiku. Jest to bardzo ważne dla osób, które mają inne obowiązki poza pracą, np. rodziny. -Rozwój osobisty- pracując zdalnie można (więcej…)

r e k l a m a

Curriculum Vitae, czyli skrót CV, to łacińska nazwa życiorysu. W dosłownym tłumaczeniu oznacza „życiorys kursów”. Pierwsze wzmianki o CV pochodzą jeszcze ze starożytnego Rzymu, kiedy to przyznawano nagrody i odznaczenia osobom, które uczyły się w renomowanych szkołach.

Obecnie CV to nic innego jak nasza wizytówka, którą przedstawiamy potencjalnemu pracodawcy. Powinno ono zawierać wszystkie (więcej…)

r e k l a m a

Decydując się na poszukiwania pracy w internecie warto poświęcić chwilę na dokładne zapoznanie się z tą formą. Warto zapoznać się z dobrymi i złymi stronami takiego rozwiązania. Dzięki temu będzie można zdecydować, czy internet będzie dla nas dobrym źródłem ofert pracy. Zalety Poszukiwanie pracy w internecie ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to wygodna i szybka metoda. Wystarczy kilka minut, (więcej…)

Praca

Opublikowane przez | 19 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Praca to coś o czym marzy większość osób ale niestety nie wszystkie mają możliwość ją podjąć. Dlaczego? W Powiatowych Urzędach Pracy bardzo często zapomina się o osobach, które przekroczyły 25 rok życia. Takim osobom niestety nie należą się ani staże ani też prace interwencyjne już nie wspominając o szkoleniach. Jak więc sprawić, aby aktywność zawodowo tych osób wzrosła. Jak zmienić ich z ludzi – szukam (więcej…)

Oferty pracy w rolnictwie

Opublikowane przez | 10 maja 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Znakomite oferty pracy

Poszukiwanie pracy jest bardzo ciężkim i męczącym zajęciem zwłaszcza jak szukamy pracy już bardzo długo. Najlepiej przeglądać aktualne oferty pracy, w których podawane są dane firmy o kontakt do pracodawcy. W sieci jest wiele ogłoszeń widmo, na które szkoda marnować czasu. Znakomite oferty pracy można znaleźć również w gazetkach lokalnych w działach ogłoszenia.

Oferty pracy

Na prezentowanej (więcej…)

r e k l a m a
Witaj na portalu praca.ostrowiec.pl, na którym odnajdziesz ogłoszenia o pracę zamieszczone przez pracodawców jak i ogłoszenia z kategorii szukam pracy.